Pridėti į norų sąrašą

Baltų kalijų (Zantedeschia) pailga puokštė, elegantiška ir puošni

Nuo: 12.00

Būtinas išankstinis užsakymas prieš 10 dienų
Išvalyti
Produkto kodas: PUOCal01055 Kategorijos: , , Žymos: , ,

Aprašymas

Baltų kalijų (Zantedeschia) pailga puokštė, labai elegantiška ir puošni.

Surišta iš 11 vnt. vidutinio dydžio nesmulkių žiedų. Jeigu labiau patinka smulkios kalijos, reikėtų rinktis variantą iš 15 žiedų, jeigu norite vidutinio dydžio puokštės.

Perrišta balta atlasine juostele. Galime perrišti bet kokios pageidaujamos spalvos juostele arba kelių spalvų juostelėmis.

Visada elegantiškai ir puošniai atrodo. Jeigu mėgstate modernumą ir minimalizmą.
Vestuvėms galime paruošti ir butonjerę, pagal poreikį.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…