Pridėti į norų sąrašą

Pastelinė, švelnių abrikosinių atspalvių vasarinė vestuvinė puokštė nuotakai ar pamergei

Nuo: 8.00

Puokštė sezoninė – teiraukitės apie galimybę ją sukurti. Būtinas išankstinis užsakymas prieš 10 dienų,
Išvalyti
Produkto kodas: PUONuo14050 Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Pastelinė, ypač švelnių persikinių atspalvių vasarinė vestuvinė puokštė nuotakai ar pamergei.

Romantiškas, gaivus stilius – malonus akiai… Su švelniomis ir lengvomis vasarinėmis pastelinių kreminių atspalvių gėlėmis.

Purūs balti bijūnai (Paeonia), švelniai persikinės smulkios rožytės (Rosa), rausvos rožinės astilbės šluotelės (Astilbe), pasteliniai kvapnūs gvazdikai (Dianthus) ir švelniosios baltos pilnavidurės eustomos (Lysianthus).

Ne sezono metu vietoje bijūnų siūlome baltus pomponinius vėdrynus (Ranunculus), jurginus (Dahlia) arba purias išsiskleidusias sodo rožes. Jeigu nepageidaujate stambių žiedų, bijūnus galime pakeisti baltomis smulkiažiedėmis rožytėmis, flioksais (Phlox) ar žvaigždūne (Scabiosa).

Galime sukurti nedideles puokšteles pamergėms, vestuvių liudininkei ir mini puokštelę į švarko atlapą (butonjerę) jaunajam. Užsakykite pagal poreikį.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…