Pridėti į norų sąrašą

Epiphyllum anguliger (Fishbone zig zag cactus) – retas epifitinis kaktusas, tačiau lengvai prižiūrimas

17.00

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKZig01017 Kategorijos: , , Žymos: , ,

Aprašymas

Epiphyllum anguliger (Fishbone zig zag cactus) – retas epifitinis kaktusas, tačiau ypač lengvai prižiūrimas ir teikiantis daug džiaugsmo.

„Žuvies kaulų“ kaktusas, ripsalis – ypatingas sukulentinis augalas, turintis daug spalvingų vardų, dėl dailių efektingos išvaizdos stiebų, primenančių žuvies skeletą.

Traukia akį savo skaisčiai žaliais ilgais „lapais „.

Zig zag kaktusas geidžiamas dėl savo išskirtinumo. Geriausia auginti pakabintą arba pastatytą ant lentynos, kur galėtų laisvai svirti žemyn.

Ši kaktusą reikia auginti šviesioje, saulėtoje, šiltoje vietoje. Atviroje saulėje nelaikyti ilgai, vis tik tai – epifitinis miško kaktusas. Laistyti ir tręšti saikingai.  Vasarą laistyti kas antrą savaitę, kas 14 dienų, dukart per mėnesį. Tręšti ne dažniau kaip 1 kartą per mėnesį. Žiemą, kai augalas yra ramybės stadijoje, laistyti dar rečiau. Neperlaistykite augalo, jis nepakenčia užmirkimo. Kai per daug drėgmės, pūna augalo šaknys.

Vazonėlio skersmuo apie 10 cm, augalo aukštis apie 25 cm (matuojama kartu su vazonėliu).

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…