Pridėti į norų sąrašą

Lepismium bolivianum – ypatingasis kaktusas iš Bolivijos drėgnųjų miškų

39.00

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKLep12039 Kategorijos: , , Žymos: ,

Aprašymas

Lepismium bolivianum – ypatingasis, nepaprastai gražus kaktusas iš Bolivijos drėgnųjų tropinių miškų.

Šis bespyglis kaktusas auga medžiuose nukaręs nuo šakų, kur formuoja tankius ilgų „kasų“ sąžalynus. Kaip smagu, kad toks tropikų gražuolis puikiai gali augti ir mūsų namuose bei biuruose. Lepismium bolivianum visiškai nelepus, stebėtinai gerai pakenčia nepalankias sąlygas. Jo įspūdingi plokšti, sultingi stiebai užauga iki poros metrų, gražiai nukara žemyn.

Vazonėlio skersmuo 14 cm, augalo stiebų ilgis apie 30-40 cm.

Lepismium laistykite tuomet, kai dirva pusiau išdžiūna, neperlaistykite, nepalikite lėkštelėje stovinčio vandens. Vasarą laistykite  dažniau, o rudenį ir žiemą – rečiau, bet vis tiek palaikykite dirvos drėgmę, neleiskite dirvai visai išdžiūti.

Kas du metus būtų gerai persodinti į šiek tiek didesnį vazoną, naudokite kaktusų žemės mišinį su lengvesne kompostine žeme. Nelaikykite šio tropikinių miškų kaktuso saulėkaitoje, atviroje tiesioginėje  saulėje, jis daugiau pavėsinių vietų augalas. Tačiau vieta turi būti šviesi. Mėgsta gaivų, šviežią patalpų orą. Vasaros metu dažniau atverkite jam langą ar laikykite atvirame ore. Tręškite labai saikingai, Lepismium bolivianum, kaip ir visi kaktusai yra prisitaikęs augti skurdžiomis sąlygomis. Jo šaknys jautrios cheminėms medžiagoms, gali nudegti nesaikingai tręšiant.

Tinkamai auginamas, Lepismium pasipuošia smulkiais kreminės spalvos žiedeliais išilgai briaunų.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…