Pridėti į norų sąrašą

Rochea falcata (syn. Crassula falcata, ‘Boomerang plant’)- retas ypatingas storlapis, sukulentas

15.00

Dekoratyviniai vazonėliai parduodami atskirai.

Šiuo metu neturime

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKRoch1016 Kategorijos: , , , Žyma:

Aprašymas

Rochėja, Rochea falcata (syn. Crassula falcata, ‘Boomerang plant’, ‘Propeller plant’) – retas, ypatingas ir įdomus sukulentinis augalas iš Storlapių (Crassulaceae) šeimos.

Geidžiamas dėl savo įspūdingų bumerango ( ar propelerio – priklauso nuo vaizduotės) pavidalo lapų. O jo ryškiai oranžiniai žiedai – sunku patikėti – … kvepia cinamonu ! Rochėja – endeminis Pietų Afrikos augalas, kilęs iš Gerosios Vilties kyšulio.

Rochėją reikia auginti saulėtoje, šiltoje vietoje. Laistyti ir tręšti saikingai.  Laistyti kas antrą savaitę, dukart per mėnesį. Tręšti ne dažniau kaip 1 kartą per mėnesį.

Vasarą puikiai jaučiasi balkone, terasoje.  Gamtoje užauga iki 60 cm aukščio. Žydi ilgai, apie mėnesį. Ryškiai raudonai-oranžiniai smulkūs žiedeliai susitelkę į gausius skėčio pavidalo žiedynus.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…