Pridėti į norų sąrašą

Kalankė rudais vario spalvos aksominiais lapais (Kalanchoe orgyalis, ‘Cooper Spoons’), sukulentinis kambarinis augalas

Nuo: 10.00

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKCoo01017 Kategorijos: , , Žymos: ,

Aprašymas

Kalankė rudais vario spalvos aksominiais lapais (Kalanchoe orgyalis) – sukulentinis, labai estetiškai ir stilingai atrodantis kambarinis augalas. Augalas kilęs iš Pietų Madagaskaro.

Apatinė lapų pusė sidabriškai pilka, lapai šaukštelio formos. Viršutinė dalis švelniai pūkuota, vario spalvos. Dėl to dar dažnai yra vadinama ‘Cooper Spoons’ (variniai šaukšteliai).

Augalo aukštis apie 15-30 cm. Gali užaugti žymiai didesnis, tačiau auga lėtai. Vazonėlio skersmuo 8-14 cm.

Mėgsta šviesią, saulėtą vietą. Neperlaistykite, pilkite vandenį saikingai ir rečiau. Vis gi tai – sukulentas. Žiemą laistykite visai minimaliai, kartą ar du per mėnesį.

 

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…