Pridėti į norų sąrašą

Aeonium arboreum atropurpureum (Black rose) – juodasis aeoniumas, ramdis, sukulentinis augalas

Nuo: 14.00

Nuotraukoje matomas vazonėlis parduodamas atskirai.

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKAeo01014 Kategorijos: , , Žyma:

Aprašymas

Aeonium arboreum atropurpureum (Black rose, Irish rose) – juodasis aeoniumas, ramdis, iš Storlapių (Crassulaeae) šeimos. Tai endeminis Kanarų salų augalas, dabar paplitęs visoje Viduržemio jūros pakrantėje.

Savitas storlapis, sukulentas, užauginantis tamsiai bordines, beveik juodų lapų skroteles. Auga kaip krūmelis, puskrūmis. Užaugina storą, sultingą stiebą, ant kurio formuojasi gražios lapų rozetės.

Parduodamo augalo aukštis kartu su plastikiniu vazonėliu apie 15-30 cm. Vazonėlio skersmuo 8-16 cm. Parduodami egzemplioriai nevisada turi stiebą, kartais būna tik rozetės, stiebas susiformuoja vėliau.

Juodasis ramdis – sukulentas mėgstantis šviesą, Tik saulėtoje vietoje jo lapai įgauna būdingą juodą spalvą. Prižiūrėti , kaip ir visus sukulentus: pasirūpinti, kad visada būtų šviesu, nešalta ir laistyti bei tręšti neperdaug. Kol mažas vazonėlis – galima laistyti  kartą per savaitę vasaros metu. Tręšti kartą per mėnesį, ne dažniau. Didesnį augalą laistyti kas antrą savaitę. Žiemą laistyti kas 2-3 savaites ir netręšti . Turite jam sukurti sąlygas, kokiomis augalas auga savo natūralioje augimvietėje  – saulė, šiluma, skurdus gerai drenuotas dirvožemis ir reti krituliai.

 

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…