Pridėti į norų sąrašą

Ryškiai rožinės gervuogių spalvos, stipriai kvepianti nepilnavidurė sodo rožė ‘Orienta® Djamila’, 2 ltr. vazone

19.00

Parduodamo augalo aukštis 20-60 cm, priklausomai nuo sezono. Sodinukas parduodamas nežydintis, gausiai šakotas, suaugęs.

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALROSDja0119 Kategorijos: , , Žymos: , ,

Aprašymas

Ryškiai rožinės purpurinės gervuogių spalvos, stipriai kvepianti nepilnavidurė sodo rožė ‘Orienta® Djamila’, augalas 2 litrų vazone. Natūralistinė, botaninė, „laukinė“ įstabaus natūralaus grožio. Pasižymi gausiu žydėjimu. Vardas Džamila reiškia „grožis“, ir ši rožė yra verta savo vardo. Tai tamsiausia iš Orienta® rožių ir ypač populiari dėl gervuogių atspalvių. Ji taip pat turi intensyvų, skanų kvapą, kurį labai vertina bitės ir drugiai. Kvepia ypatingai stipriai, intensyviai, žiedui vis  labiau skleidžiantis. Ideali rožė drugelių sodui. Ši reta, neįprasta rožė labai tinka natūralistiniams romantiškiems sodams, nuostabiai atrodo daugiamečių augalų gėlynuose šalia levandų, šalavijų, snapučių, rusmenių ir bijūnų.

Parduodamo augalo aukštis 20-60 cm, priklausomai nuo sezono. Sodinukas parduodamas nežydintis, gausiai šakotas, suaugęs. Tai  nedidelė, kompaktiška, gausiai šakota sodo rožė. Užauga iki 50-80 cm aukščio, ir 50 cm pločio. Žiedo dydis 4-6 cm.

Šiai rožei būdingas gausus pakartotinis žydėjimas. Visą vasarą ir iki spalio gausiai žydi nuostabaus grožio romantiškais kvapniais žiedais. Gerai žiemoja, atspari ligoms ir kenkėjams. Persodinus į didelį vazoną, puikiai tinka terasoms ir balkonams, išties gerai auga vazone.  Būtinai tręškite specialiomis rožių trąšomis ir nukarpykite nužydėjusius žiedus – tuomet ši rožė jus džiugins visą vasarą gausiu žydėjimu. Prieš sodinant būtinai pamerkite giliai į vandenį, kad išburbuliuotų visas oras. Palaikykite vandeny apie 1-2 valandas. Ką tik pasodinus dažnai laistykite.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…