Pridėti į norų sąrašą

Blyškiai rožinė kvepianti bijūninė „pomponinė“ sodo rožė ‘Herzogin Christiana®’, 2 ltr. vazone

25.00

Parduodamo augalo aukštis 20-60 cm, priklausomai nuo sezono. Sodinukas parduodamas nežydintis, gausiai šakotas.

Šiuo metu neturime

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALHer01029 Kategorijos: , , , , Žymos: , ,

Aprašymas

Blyškiai rožinės spalvos, kvepianti bijūninė „pomponinė“ sodo rožė ‘Herzogin Christiana®’, dideliame 2 litrų vazone. Nostalgiško, išskirtinio grožio, spirale susisukę žiedai. Žiedai tankūs, su daug žiedlapių, spiraliniai, burbulo formos, pusiau atsivėrę. Pasižymi gausiu žydėjimu. ADR rožė.

Kvepia ypatingai stipriai, intensyviai,  netikėtu citrinos, aviečių ir kt. vaisių svaigiu aromatu.

Parduodamo augalo aukštis 20-60 cm, priklausomai nuo sezono. Sodinukas parduodamas nežydintis, gausiai šakotas. Tai vešli, gausiai lapuota sodo rožė. Užauga iki 70 cm aukščio, ir 40 cm pločio. Priklauso Floribunda rožių grupei. Ypatinga PARFUMA kolekcija. Būdingas gausus pakartotinis žydėjimas.

Visą vasarą ir iki spalio gausiai žydi nuostabaus grožio romantiškais pilnaviduriais bijūniniais žiedais.  Atspari orų permainoms ir nepalankioms sąlygoms. Puikiai žiemoja, atspari ligoms ir kenkėjams, tikra dovana tiems , kas neturi laiko tupinėti aplink kiekvieną augaliuką… Persodinus į didelį vazoną ar dėžę, šiltuoju sezonu puikiai tinka terasoms ir balkonams, išties gerai auga vazone. Ši nuostabi rožė yra pelniusi ne vieną apdovanojimą – už dievišką kvapą, už gausų žydėjimą, už grožį  ir atsparumą ligoms bei kenkėjams…

Šiai rožei suteiktas ADR ženklas.  ADR rožių konkursas laikomas sunkiausiu rožių ligų ir kitų sodo kriterijų testu visame pasaulyje, rožės savybės vertinamos per trejus metus. Nepriklausoma žiuri šį įvertinimą suteikia tik pačioms sveikiausioms, gražiausioms, atspariausioms rožėms, ir taip pat toms, kurios geriausiai žiūrisi soduose. Grožio ir sveikatos derinys yra tikslingos ilgalaikės veisimo programos rezultatas.

Būtinai tręškite specialiomis rožių trąšomis ir nukarpykite nužydėjusius žiedus – tuomet ši rožė jus džiugins visą vasarą gausiu žydėjimu ir nepakartojamu kvapu.

Prieš sodinant būtinai pamerkite giliai į vandenį, kad išburbuliuotų visas oras. Palaikykite vandeny apie 1-2 valandas. Ką tik pasodinus dažnai laistykite.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…