Pridėti į norų sąrašą

Eševerija, kalvorė (Echeveria ‘Green Velvet’)- puošnus nelepus sukulentinis augalas

14.00

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKeše03014 Kategorijos: , , , Žyma:

Aprašymas

Eševerija, kaupolė (Echeveria ‘Green Velvet’), sukulentas, kambarinis augalas. Nuostabaus grožio ir jaukumo, visiškai nelepus ir kantrus sukulentinis augalas. Vienintelis prašymas – DAUG ŠVIESOS !

Sukulentai – tai augalai, prisitaikę augti pačiomis nepalakiausiomis sąlygomis, kai trūksta drėgmės, kai pastovios aukštos temperatūros ir kepina saulė. Dažniausiai – tai dykvietės, smėlynai, dykumos, uolos ir kitos nepalankios augimvietės. Todėl sukulentinius augalus reikia auginti ypač skurdžioje vandeniui pralaidžioje dirvoje su geru drenažu. Laikyti ypač šviesioje, saulėtoje, šiltoje vietoje. Tik tuomet augalas bus kompaktiškas ir gražus, įgaus jam būdingą spalvą. Būtinai laikykite ant lango, o vasarą pagal galimybes – lauke, pridengtą nuo lietaus. Tamsoje augalai tįsta ir deformuojasi.

Laistyti ir tręšti saikingai. Vasarą laistyti kas antrą savaitę, kas 14 dienų, dukart per mėnesį, galima ir rečiau. Tręšti ne dažniau kaip 1 kartą per mėnesį. Žiemą, kai tamsu ir augalas yra ramybės stadijoje, laistyti dar rečiau. Neperlaistykite augalo, nepakenčia užmirkimo. Kai per daug drėgmės, pūna augalo šaknys. Vasarą puikiai jaučiasi balkone, terasoje.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…