Pridėti į norų sąrašą

Sukulentų kompozicija kvadratiniame cementiniame vazone

Nuo: 27.00

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: KACem0127 Kategorijos: , , , Žyma:

Aprašymas

Sukulentų kompozicija kvadratiniame cementiniame vazone.

Namų ar biuro puošmena, nereikalaujanti beveik jokios priežiūros. Puiki dovana.

Augalas – sukulentas pasirenkamas atsitiktinai: kalvorė (Echeveria), ripsalis (Rhipsalis), alavijas (Aloe), sansevjera (Sansevieria), gasterija (Gasteria) ir kiti sukulentai, kurių turime tuo metu savo vitrinoje.

Kompozicijos dydis, pasirinkite:

  • vazono plotis 10 cm, aukštis 10 cm. Kompozicijos aukštis apie 15-25 cm, priklausomai nuo augalo rūšies.
  • vazono plotis 15 cm, aukštis 15 cm. Kompozicijos aukštis apie 20-30 cm, priklausomai nuo augalo rūšies.

Betoninis vazonėlis – puikus stilingas ir praktiškas vazonas mažiems sukulentams. Vazono paviršius turi gamybos proceso metu atsiradusius būdingus dėmėtumus, pūsleles, specifinę faktūrą ir aptrupėjimus.

Sukulentai – tai augalai, prisitaikę augti pačiomis nepalakiausiomis sąlygomis, kai trūksta drėgmės, kai pastovios aukštos temperatūros ir kepina saulė. Dažniausiai – tai dykvietės, smėlynai, dykumos ir kitos nepalankios augimvietės. Todėl sukulentinius augalus  reikia auginti ypač skurdžioje vandeniui pralaidžioje dirvoje su geru drenažu. Laikyti ypač šviesioje, saulėtoje, šiltoje vietoje. tik tuomet augalas bus kompaktiškas ir gražus, įgaus jam būdingą spalvą. Tamsoje augalai tįsta ir deformuojasi. Laistyti ir tręšti saikingai.  Vasarą laistyti kas antrą savaitę, kas 14 dienų, dukart per mėnesį, galima ir rečiau. Tręšti ne dažniau kaip 1 kartą per mėnesį. Žiemą, kai tamsu ir augalas yra ramybės stadijoje, laistyti dar rečiau. Neperlaistykite augalo, nepakenčia užmirkimo. Kai per daug drėgmės, pūna augalo šaknys.

Vasarą puikiai jaučiasi balkone, terasoje.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…