Pridėti į norų sąrašą

Balta, lengva ir puri kaip debesėlis nuotakos vestuvinė puokštė su hortenzija ir frezijomis

Nuo: 8.00

Nuotraukose matote mažo dydžio puokštę. Būtinas išankstinis užsakymas prieš 14 dienų.
Išvalyti
Produkto kodas: PUONuo23075 Kategorija: Žymos: ,

Aprašymas

Balta, lengva ir puri kaip debesėlis nuotakos vestuvinė puokštė, sukurta iš baltutėlės hortenzijos (Hydrangea) žiedų, baltos kvapniosios frezijos (Freesia), šilkinių eustomų (Lysianthus), puošniosios bouvardijos (Bouvardia), baltų rožių (Rosa) ir išraiškingų pomponinių jurginų (Dahlia). Be žalumos.

Ypatingai puošni ir subtili, kompaktiška.

Galime surišti skirtingų dydžių puokštę. Taip pat pagal poreikį sukursime nedideles puokšteles pamergėms, liudininkei ir mini puokšteles į atlapus (butonjeres) jaunajam bei pabroliams. Pasirinkite pagal poreikį. Tokios sudėties puokštėmis būtų labai gražu dekoruoti ir pobūvio stalus, salės interjerą.

Priklausomai nuo sezono kartais kurdamas puokštę kai kurias gėles floristas pakeičia tomis, kurios tuo metų laiku žydi. Galite pastabose floristui parašyti savo pageidavimus dėl puokštės sudėties koregavimo.

Nuotraukose matote mažo dydžio puokštę. Būtinas išankstinis užsakymas prieš 14 dienų.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…