Pridėti į norų sąrašą

Balta, lengva ir puri kaip debesėlis nuotakos vestuvinė puokštė su hortenzija ir frezijomis

Nuo: 8.00

Nuotraukose matote mažo dydžio puokštę. Būtinas išankstinis užsakymas prieš 14 dienų.
Išvalyti
Produkto kodas: PUONuo23075 Kategorija: Žymos: ,

Aprašymas

Balta, lengva ir puri kaip debesėlis nuotakos vestuvinė puokštė, sukurta iš baltutėlės hortenzijos (Hydrangea) žiedų, baltos kvapniosios frezijos (Freesia), šilkinių eustomų (Lysianthus), puošniosios bouvardijos (Bouvardia), baltų rožių (Rosa) ir išraiškingų pomponinių jurginų (Dahlia). Be žalumos.

Ypatingai puošni ir subtili, kompaktiška.

Galime surišti skirtingų dydžių puokštę. Taip pat pagal poreikį sukursime nedideles puokšteles pamergėms, liudininkei ir mini puokšteles į atlapus (butonjeres) jaunajam bei pabroliams. Pasirinkite pagal poreikį. Tokios sudėties puokštėmis būtų labai gražu dekoruoti ir pobūvio stalus, salės interjerą.

Priklausomai nuo sezono kartais kurdamas puokštę kai kurias gėles floristas pakeičia tomis, kurios tuo metų laiku žydi. Galite pastabose floristui parašyti savo pageidavimus dėl puokštės sudėties koregavimo.

Nuotraukose matote mažo dydžio puokštę. Būtinas išankstinis užsakymas prieš 14 dienų.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…