Pridėti į norų sąrašą

Pakalnučių (Convallaria, Lily of Valley) puokštė mylimajai ar nuotakai – pasakiško aromato ir švelnumo debesėlis

Nuo: 250.00

Būtinas išankstinis užsakymas ir e-parduotuvės patvirtinimas. Šias gėles turime tik labai trumpą sezoną. Kaina labai priklauso nuo sezono ir kinta.

Pridėti atviruką, šokoladą ar dovaną?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: PUOCon0239 Kategorijos: , , , , Žymos: , , , ,

Aprašymas

Pakalnučių (Convallaria, Lily of Valley) puokštė – pasakiško aromato ir švelnumo debesėlis. 

Puokštelė atrodo nedidukė, bet surišta iš šimtų smulkių gėlyčių…. 

Nieko nėra nuostabiau, kaip gauti tokią dovaną vidury žiemos. 

Labai sezoninė ir reta gėlė. Geidžiama dėl savo ypatingo nostalgiško kvapo, kurio su niekuo nesupainiosi ir niekuo nepakeisi. Pakalnutė – vienintelė tokia. Romantiška ir nepakartojama.

Būtinas išankstinis užsakymas. Kaina kinta priklausomai nuo sezono ir gėlių kiekio.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…