Pridėti į norų sąrašą

‘Juliet’ – nuostabioji kvepianti David Austin angliška rožė (Rosa), skinta gėlė

8.00

tik su išankstiniu užsakymu prieš 10 dienų

Išankstinis užsakymas

Pridėti atviruką, šokoladą ar dovaną?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ROŽDAu01007 Kategorijos: , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Rožė ‘Juliet’ – nuostabioji, David Austin angliška sodo rožė (Rosa). Skinta gėlė. Kotelių ilgis vidutinis,  50-60 cm. Aukščiausia klasė. Kvepianti bijūninė sodo rožė – tikra karalienė…

Ypatinga puošmena vestuvinėms nuotakos puokštėms.

‘Juliet’ rožė – David Austin vizitinė kortelė ir vestuvinių puokščių favoritė. Džuljeta už savo visame pasaulyje žinomą statusą yra skolinga tiek jai būdingai skaisčiai persiko spalvai, tiek jai būdingiems elegantiškiems linkiams. Nors jos kvapas nepagaunamas, jos elegantiškas grožis užtikrina, kad ji išliks mūsų ikonine kolekcijos heroje ir idealia klasikine angliška rože.

‘Juliet’ turi didelius žiedlapius, kurie gražiai persilieja nuo švelnaus persiko iki šilto abrikoso spalvos. Jai būdingas lengvas arbatos kvapas ir gali užtrukti iki 2 dienų, kol žiedas visiškai atsidarys.

Jokia kita rožė neprilygsta ‘Džuljetai’, kai reikia sukurti tobulą persikų spalvos puokštę. Ji tapo viena iš akimirksniu atpažįstamų Davido Austino rožių ir nė viena persikų spalvos vestuvinė gėlė neprilygsta. Džiuljeta yra išskirtinė rožinė rožė su dideliais žiedlapiais, kurie gražiai pereina nuo švelnaus persiko iki šilto abrikoso. Ji turi lengvą kvapą su švelniausiu arbatos atspalviu.

‘Juliet’ yra tokia universali rožė, kad ji atrodo stulbinančiai bet kuriuo metų laiku, tiesiog reikia sukurti sezoninę spalvų paletę, kuri papildys jos išskirtinį persikų atspalvį. Pavasarį ją mėgstame derinti su švelniais pasteliniais tonais, tokiais kaip šviesiai rožinė, violetinė, mėlyna arba geltona, kad įvaizdis būtų gaivus ir jaunatviškas. Temperatūrai kylant padidinkite spalvų kaitrą, suteikdami akį traukiančią monochromatinę schemą, suteikdami ryškiai rožinės spalvos, koralų ir sodrių žalumynų. Rudenį mėgstame paryškinti šiltus ‘Juliet’ tonus karameliniais oranžiniais ir rudais smėlio tonais, kad atkartotų besikeičiantį kraštovaizdį. Žiemą Džuljeta atrodo stulbinamai su  bordo, slyvų ir granato atspalviais, su pilkai žaliais lapais, tokiais kaip eukaliptas ir mimoza. ‘Džuljeta’ tikrai yra rožė visiems metų laikams.

 Nuotraukos ir informacija iš David Austin.
Būtinas išankstinis užsakymas prieš 10 dienų

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…