Akcija!
Pridėti į norų sąrašą

Bijūninė sodo krūminė rožė Garden of Roses®, nuostabios pastelinės persikinės spalvos, senovinė ir romantiška

29.00 25.00

Parduodamo augalo aukštis 20-60 cm, priklausomai nuo sezono. Sodinukas parduodamas nežydintis, gausiai šakotas, suaugęs.

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALRosGar129 Kategorijos: , , , , , Žymos: , ,

Aprašymas

Bijūninė sodo krūminė rožė Garden of Roses®, nuostabios pastelinės švelniai persikinės spalvos spiraliniai žiedai, pilnavidurė ir romantiška.  Švelniai kvepianti.  Nostalgiško grožio, romantiški spirale susisukę žiedai. Šios išskirtinės rožės žiedai su daug žiedlapių, spiraliniai, plačiai atsivėrę, 6-8 cm skersmens. Pasižymi gausiu žydėjimu.  Tinka skynimui, romantiškoms puokštėms. ADR rožė.

Parduodamo augalo aukštis 20-60 cm, priklausomai nuo sezono. Sodinukas parduodamas nežydintis, gausiai šakotas, suaugęs.

Dideliame 2 litrų vazone. Kompaktiško augimo, gausiai lapuota sodo rožė. Gali augti daliniame pavėsyje ir dideliame vazone. Idealiai tinka mažiems sodams ir auginimui kubiluose bei didelėse dėžėse. Užauga iki 60 cm aukščio, ir 50 cm pločio. Priklauso Floribunda rožių grupei. Būdingas gausus pakartotinis žydėjimas.

Visą vasarą ir iki spalio gausiai žydi nuostabaus grožio romantiškais pilnaviduriais spiraliniais  žiedais.  Atspari orų permainoms ir nepalankioms sąlygoms. Puikiai žiemoja, atspari ligoms ir kenkėjams, tikra dovana tiems , kas neturi laiko tupinėti aplink kiekvieną augaliuką… Persodinus į didelį vazoną, šiltuoju sezonu puikiai tinka terasoms ir balkonams, išties gerai auga vazone. Būtinai tręškite specialiomis rožių trąšomis ir nukarpykite nužydėjusius žiedus – tuomet ši rožė jus džiugins visą vasarą gausiu žydėjimu.

Ši nuostabi rožė yra pelniusi ne vieną apdovanojimą – už gausų žydėjimą, už grožį  ir atsparumą ligoms… Šiai rožei suteiktas ADR ženklas.  ADR rožių konkursas laikomas sunkiausiu rožių ligų ir kitų sodo kriterijų testu visame pasaulyje, rožės savybės vertinamos per trejus metus. Nepriklausoma žiuri šį įvertinimą suteikia tik pačioms sveikiausioms, gražiausioms, atspariausioms rožėms, ir taip pat toms, kurios geriausiai žiūrisi soduose. Grožio, aromato ir sveikatos derinys yra tikslingos ilgalaikės veisimo programos rezultatas.

Foto: Baumschule Horstmann

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…