Sveiki atvykę, prašome Prisijungti arba susikurti Paskyrą

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Vestuvėms

   

Jaunavedžius kviečiame pas mus realizuoti gražiausias savo fantazijas – sukursime nuotakos puokštę, jaunojo butonjerę, puokšteles pamergėms ir kitiems pokylio dalyviams, papuošime automobilius, dekoruosime pokylio salę ir stalus, pagaminsime kvietimus, stalo korteles ir meniu… Viskas originalu, meniška, stilinga ir sukurta specialiai jums.

Jaunoji – mūsų deivė, valdovė ! Norime, kad ši diena jums būtų įsimintina, romantiška, ir padarysime viską, kas nuo mūsų priklauso, kad jūsų šventė būtų pati nuostabiausia. Galite pasitikėti mumis ir rūpintis kitais svarbiais dalykais. Būsite ramūs dėl savo floristų-gėlininkų…

Romantiškas, švelnus, elegantiškas, jaunatviškas stilius… Naudojame daug augalų, sodo gėlių, parko rožių, įdomios žalumos iš pievų, iš miškų – mums labai artimas natūralistinis, botaninis stilius… Mėgstame gausias, vešlias, natūraliai svyrančias puokštes, stalo kompozicijas. Mūsų puokštėse „karaliauja“ gėlės, ne dirbtiniai karkasai, vielos ir kt. nenatūralūs dalykai…

Klientai mus vertina už kokybę, nuoširdumą, įsiklausimą į jų poreikius. Ilgametė patirtis, lanksčios kainos, specialiai užsakomos gėlės, naujausi floristiniai albumai ir žurnalai, gausus pasirinkimas, užsakymų priėmimas internetu.
Atvykstame i pokylio vietą, dekoruojame bažnyčią, salę, stalus, miegamuosius. Puokštes atvežame į vietą.  Paruošiame jaunųjų pageidaujamų dovanų sąrašą svečiams, artimiesiems. Originaliai ir meniškai pakuojame dovanas, gausus pakavimo popieriaus ir juostelių asortimentas. Floristo-dekoratoriaus paslaugos visos šventės metu.

0.000 prekių