Sveiki atvykę, prašome Prisijungti arba susikurti Paskyrą

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Paslaugos – Interjero dekoravimas

Namai prasideda…nuo svajonės, nuo to, kokius juos matote, įsivaizduojate, jaučiate…

Kartais jie dar tušti , kaip neprirašytas sąsiuvinio lapas… Kartais pripildyti (perpildyti?) daiktų , jausmų, prisiminimų…

Kiekvienas savaip kuria savo namus, savo “veidą”, ieškodamas to tikrojo sau mielo derinio. Sunku rasti apibūdinimą stiliui. Stilingi žmonės, daiktai, interjerai – tai visada balansavimas tarp mados ir tradicijos, tarp skonio ir kičo . Dažniausiai – tai laiku “pagauta”  tinkama nuotaika.

Viliamės, kad mūsų parduotuvėlėse rasite gražių daiktų savo namams, biurui. Turime įdomių autorinių kūrinių, taip pat mūsų pačių rankomis sukurtų kompozicijų, vainikėlių ir t.t.

Galite pasikviesti mūsų specialistą į namus, į biurą. Jis parinks  tinkamus augalus, indus, dekoro elementus, padės sukurti harmoningą interjerą, suteiks patalpoms savitą veidą.

Atvykstame pas klientą, konsultuojame augalų priežiūros ir interjero dekoravimo klausimais. Įvertiname augalų būklę, diagnozuojame jų susirgimus ir „gydome“, sudarome ilgalaikes augalų priežiūros sutartis. Paruošiame apželdinimo ir dekoravimo projektus, naudojant originalius interjero elementus, vazonus ir netradicinius augalus.
************************************************************************************************

0.000 prekių