Sveiki atvykę, prašome Prisijungti arba susikurti Paskyrą

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Paslaugos – Renginiams

Renginiai būna įvairūs, kaip ir progos…Dabar vis dažniau tenka dalyvauti ir puošti renginius netradicinėse vietose. Esame lankstūs, išradingi ir galime pasiūlyti įvairiausių netikėtų sprendimų jūsų renginiui ar šventei papuošti.

Romantiškas, žaismingas, elegantiškas, jaunatviškas stilius… Naudojame daug augalų, sodo gėlių, parko rožių, įdomios žalumos iš pievų, iš miškų – mums labai artimas natūralistinis, botaninis stilius… Mėgstame gausias, vešlias, natūraliai svyrančias puokštes, stalo kompozicijas. Mūsų puokštėse „karaliauja“ gėlės, ne dirbtiniai karkasai, vielos ir kt. nenatūralūs dalykai…

Dekoruosime renginio vietą, salę ir stalus, pagaminsime kvietimus, svečių korteles , dovanėles svečiams, programėles… Viskas originalu, meniška, stilinga ir sukurta specialiai jums.

Klientai mus vertina už kokybę, nuoširdumą, įsiklausimą į jų poreikius. Ilgametė patirtis, specialiai užsakomos gėlės, naujausi floristiniai albumai ir žurnalai, gausus asortimentas, užsakymų priėmimas ir atsiskaitymas internetu.
Atvykstame i renginio vietą, dekoruojame  renginio aplinką, salę, stalus. Dekoracijas atvežame į vietą. Floristo – dekoratoriaus paslaugos viso renginio metu.

0.000 prekių