Sveiki atvykę, prašome Prisijungti arba susikurti Paskyrą

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Paslaugos – Biurams, organizacijoms

GĖLĖS IR PUOKŠTĖS – Į BIURĄ. Kažkada tai buvo neįprasta ir prabangos dalykas. Tačiau dabar tai – įprastinis, kasdienis biurų  poreikis… Savaitės pradžioje atvežtos šviežios gėlės puoš jūsų ofisą visą savaitę ir džiugins bendradarbius. Jeigu turite svečių ar švenčiate kolegos gimtadienį, – pasirūpinsime ir atvešime į biurą puokštę ar gėlių kompoziciją stalui papuošti. Vežame gėles ir nurodytu adresu, ne tik į kontoras, – kai norėsite pasveikinti bendradarbį, klientą su šeimos pagausėjimu ar jubiliejumi… Progų tiek daug , visur suspėti jums patiems – neįmanoma ! Pasinaudokite mūsų teikiamomis paslaugomis – liksite patenkinti.

*******************************************************************************************************

Pasirašome sutartis, už visas mėnesio puokštes galimas bendras atsiskaitymas mėnesio pabaigoje.

BIURO AUGALAI. Su malonumu parengtume jūsų biuro apželdinimo, dekoravimo augalais projektą. O jeigu jau turite „augintinių“, mielai jais pasirūpinsime.

Kambariniams augalams reikia profesionalios priežiūros. Jeigu dirbate dideliame kolektyve ir nesate augalų specialistas – neužsikraukite sau naštos, geriau palikite šį „galvos skausmą“ profesionalams. Kiekvieną savaitę atvykstantis specialistas, reguliarus laistymas ir tręšimas padeda išvengti daugelio su biuro augalais susijusių problemų. Augalai bus sveiki ir gražūs. Pageidaujant mūsų botanikės lankosi biuruose, prižiūri augalus, juos persodina, gydo, tręšia.
Persodinant didesnius, lepesnius augalus, svarbu naudoti ypatingus augimo , šaknų vystymosi stimuliatorius, hormonus, vitaminus. Nepatyrusiam, neturinčiam specialaus išsilavinimo žmogui sudėtinga parinkti augalui tinkamas augimo sąlygas, žemės mišinius, vazonus ir sukurti reikalingą mikroklimatą.

Ypatingai svarbu laiku pastebėti ir neapsirikti diagnozuojant ligas ar kenkėjus.

Diplomuoti biologai – botanikai , jų ilgametė patirtis ir profesiniai įgūdžiai – mūsų kolektyvo „esminis kapitalas“, kokybiško klientų aptarnavimo „garantas“.

Žinoma, būtume bejėgiai be modernių augalų priežiūros priemonių – įvairios specializuotos trąšos retesniems augalams, gydymo ir profilaktikos priemonės – tai botaniko kasdienis „arsenalas“.
Iškilus problemai, kartais gali padėti tik specialios naminius gyvūnus, skruzdes, sraiges atbaidančios priemonės.
***************************************************
Atvykstame pas klientą, konsultuojame augalų priežiūros klausimais. įvertiname biuro augalų būklę, diagnozuojame jų susirgimus ir „gydome“, sudarome ilgalaikes augalų priežiūros sutartis. Paruošiame biuro apželdinimo projektus, naudojant originalius vazonus ir netradicinius augalus.
***************************************************

0.000 prekių