Pridėti į norų sąrašą

Pilkai rudas aukštas didelis sendintas blukintas keramikinis augalų vazonas, rankų darbo, 40cm

289.00

Turime

Pridėti atviruką, šokoladą ar gėlių?

Aprašymas

Pilkai rudas aukštas didelis sendintas blukintas keramikinis augalų vazonas, rankų darbo, aukštis 40cm. Apvalus, skersmuo 31 cm.

Labai elegantiškas ir stilingas. šiek tiek balintu patrintu sendintu paviršiumi. Vidus juodas, tamsiai pilkas. Įdomios nestandartinės formos. Įspūdingai atrodo terasoje ir erdviame bute.

Vazono dydis: aukštis 40 cm, skersmuo Ø 31 cm. Angos skersmuo Ø 18 cm. Keramika.

Vazonas vandeniui nepralaidus, atsparus. Storos keramikos. Puikiai tinkantis kambariniams augalams ir sausoms gėlėms. Labai dekoratyvus namų aksesuaras.

 

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…