Pridėti į norų sąrašą

Unikalūs Himalajų mediniai rankų darbo indai, puodai. Vazonai augalams. Maži

45.00

Turime

Pridėti atviruką, šokoladą ar gėlių?

Produkto kodas: e2055045 Kategorijos: , , , , , ,

Aprašymas

Himalajų mediniai unikalūs rankų darbo indai, puodai. Vazonai augalams. Mažo dydžio.

Vazonų skersmuo apie 12-15, aukštis apie 20-23 cm. Indai įvairių skirtingų matmenų. Visi skirtingi.

Šie autentiški rankomis pagaminti puodai yra atvežti iš šiaurės Indijos, iš Himalajų. Jie buvo naudojami namų ūkyje pienui, jogurtui, aliejui ir panašiems maisto produktams laikyti. Puodo dydis priklausė nuo šeimos dydžio. Maži puodai buvo naudojami mažose šeimose, o dideli puodai – daugiavaikėse šeimose. Vazonai pagaminti iš medžio, o medyje gali būti įtrūkimų, įbrėžimų ir nelygumų, o medienos rūšis skiriasi nuo produkto. Puodai yra unikalūs savo dydžiu, forma, spalva.

Dabar juos naudojame kaip vazas ar vazonus sausiems augalams. Kai kurie vazonai turi įtrūkimus, nėra atsparūs vandeniui, todėl auginant augalus būtinai įstatykite į vidų padėkliuką ar lėkštelę.

 

 

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…