Pridėti į norų sąrašą

Pastelinė, švelni puokštė su eustomomis ir sidabrine žile (Senecio), apvali

Nuo: 8.00

Būtinas išankstinis užsakymas, sudėtis kinta priklausomai nuo sezono.

Pridėti atviruką, šokoladą ar dovaną?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: PUOPav01050 Kategorijos: , , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Pastelinė, švelni puokštė iš sezoninių pavasarinių gėlių – miela ir tinkanti bet kuria proga. Apvalios, tvarkingos formos.  Taip pat tai gali būti puiki nuotakos ar pamergės puokštė, nes yra surišta tuo stiliumi – nuotakai rinkitės vidutinio ar didelio dydžio puokštę.

Galime surišti skirtingų dydžių puokštę. Taip pat pagal poreikį sukursime nedideles puokšteles pamergėms, liudininkei ir mini puokšteles į atlapus (butonjeres) jaunajam bei pabroliams. Pasirinkite pagal poreikį.

Priklausomai nuo sezono kartais kai kurias gėles tenka pakeisti tomis, kurios tuo metų laiku žydi.

Nuotraukoje matoma vidutinio dydžio puokštė.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…