Pridėti į norų sąrašą

Skinti japoninės skimijos (Skimmia japonica), žiedai, reta skinta gėlė, raudonų pumpurėlių šluotelės)

3.00

Turime

Pridėti atviruką, šokoladą ar dovaną?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: GĖLSkim5413 Kategorijos: , , , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Skinti japoninės skimijos (Skimmia japonica), žiedai, reta skinta gėlė, raudonų pumpurėlių šluotelės. Prasiskleidus pumpurėliams žydi smulkiais šviesiai rausvais žiedeliais.

Šakelių ilgis 25-50 cm, ant vienos  šakelės – 1-4 žiedų šluotelės .

Skimija mėgstama ne tik dėl savo švelnių žiedų, bet ir visada efektingų, tamsiai žalių, odiškų visžalių lapų. Ilgai žydi vazoje, iki 3 savaičių.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…