Pridėti į norų sąrašą

Akacija sidabrinė, mimoza (Acacia mimosa baileyana purpurea), pilkos ažūrinės skintos šakelės

2.50

Parduodama šakelėmis.

Turime

Pridėti atviruką, šokoladą ar dovaną?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: GĖLAca01002 Kategorijos: , , ,

Aprašymas

Akacija sidabrinė, mimoza ( Acacia baileyana purpurea), skinta, parduodama šakelėmis. Kartais parduodama žydinti, bet dažniausiai – tai sidabrinė plunksniškais lapeliais žaluma.

Gležnais, pasakiškai puošniais lapais ir subtiliais žiedais džiuginantis Australijos ir Naujosios Zelandijos augalas, kurį visada norėtume matyti mūsų puokštėse… Bet, deja – jo sezonas trumpas ir ne visada galime mėgautis šiuo grožiu.

Mimozų yra virš 700 rūšių, dauguma kilusios iš Australijos, bet tapo tokios populiarios, jog dabar išplitusios visame pasaulyje, o ypač Viduržemio jūros regione. Tai žiemą žydintys medžiai, kurie apsipila tokiom gausiom geltonų kvapnių žiedų kaskadom, kad kartais net nesimato lapų.  Akacijos – labai atsparūs, nereiklūs augalai, auga net nederlinguose, nedrėkinamuose plotuose…. Deja, pas mus nežiemoja.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…