Pridėti į norų sąrašą

Akacija sidabrinė, mimoza (Acacia mimosa baileyana purpurea), pilkos ažūrinės skintos šakelės

3.00

Parduodama šakelėmis.

Turime

Pridėti atviruką, šokoladą ar dovaną?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: GĖLAca01003 Kategorijos: , , ,

Aprašymas

Akacija sidabrinė, mimoza ( Acacia baileyana purpurea), skinta, parduodama šakelėmis. Kartais parduodama žydinti, bet dažniausiai – tai sidabrinė plunksniškais lapeliais žaluma.

Gležnais, pasakiškai puošniais lapais ir subtiliais žiedais džiuginantis Australijos ir Naujosios Zelandijos augalas, kurį visada norėtume matyti mūsų puokštėse… Bet, deja – jo sezonas trumpas ir ne visada galime mėgautis šiuo grožiu.

Mimozų yra virš 700 rūšių, dauguma kilusios iš Australijos, bet tapo tokios populiarios, jog dabar išplitusios visame pasaulyje, o ypač Viduržemio jūros regione. Tai žiemą žydintys medžiai, kurie apsipila tokiom gausiom geltonų kvapnių žiedų kaskadom, kad kartais net nesimato lapų.  Akacijos – labai atsparūs, nereiklūs augalai, auga net nederlinguose, nedrėkinamuose plotuose…. Deja, pas mus nežiemoja.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…