Pridėti į norų sąrašą

Kipariso (Cupressus arizonica glauca) pilkos, skintos šakelės, su kankorėžiais

17.00

Turime

Pridėti atviruką, šokoladą ar dovaną?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: GĖLCup01017 Kategorijos: , , Žyma:

Aprašymas

Niekad nenuvylęs ir nepakeičiamas – kiparisas (Cupressus arizonica glauca), žavintis savo ažūrinėmis šakelėmis ir neįtikėtinais kankorėžiais 🌲🌲🌲. Negali persistengti jį naudodamas puokštėse ar kompozicijose, griežtai tik papuošimui, tik ten kur būtina 😊. Nes ši brangenybė keliauja iš toli – iš Prancūzijos ir Italijos, nors kilusi iš Šiaurės Amerikos.

Ypač gražu šias ažūrines šakeles naudoti rudeninių, žieminių, kalėdinių vainikų pynimui, dekoravimui. Pakanka kelių šakelių, kad viskas atgytų ir pasikeistų.

Parduodamas pundeliais, ryšulėliais pagal svorį, apie 300-500 gramų, 40-50 cm ilgio.

Dažniausiai būna su kankorėžiais, kurie yra labai neįprastos formos. Įprastų spyglių nėra, jie – žvynelių formos. Todėl kipariso šakelės  labai švelnios ir minkšt0s.

Pamerktos šakelės labai ilgai išbūna vazoje gražios. Kiparisas ilgai neišdžiūna ir vainikėliuose. Išdžiūvęs irgi nepraranda savo estetinės išvaizdos.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…