Pridėti į norų sąrašą

Eukaliptas (Eucalyptus gunni, E.cinerea) skintas, pilkais apvaliais lapeliais, parduodamas pundeliais, 200g

17.00

Turime

Pridėti atviruką, šokoladą ar dovaną?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: EUCcin0117 Kategorijos: , , , ,

Aprašymas

Eukaliptas (Eucalyptus gunni, E.cinerea) skintas, pilkais, apvaliais lapeliais.

Parduodamas pundais, ryšulėlio svoris maždaug 200-300 g. Pundelyje – kelios įvairaus ilgio ir stambumo šakelės. Lapai pilki sidabriniai, įvairaus stambumo, apvalūs.

Naudojamas kaip puokščių ir kompozicijų priedas, suteikiantis naujų spalvų, elegancijos ir grakštumo.

Tiesiog neįsivaizduojame savo puokščių be jo. Jis – kaip „prieskonis“ floristinėje virtuvėje,  įdomus ir kvapnus sezoninis augalas.

Naudojamas ir buityje – kaip kvapnus aksesuaras. Ir pirtyje.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…