Pridėti į norų sąrašą

Hortenzija (Hydrangea) mažažiedė, „sendinta“ violetinė, skinta gėlė

14.00

Šiuo metu neturime

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: GĖLHyd02014 Kategorijos: , , Žymos: ,

Aprašymas

Hortenzija (Hydrangea) mažažiedė, „sendinta“, skinta gėlė. Įvairių paslaptingų, meniškų spalvų. Tai tikra magija, nes nėra nei vieno vienodo žiedo, kiekvienąkart ant to paties krūmo esantys žiedai nusidažo vis kitokiais atspalviais ir deriniais, priklausomai nuo oro, nuo saulės kiekio… Todėl jas dar vadina ‘Magic“ (Hydrangea Magic).

Kiek trumpesniais koteliais, smulkesniais žiedeliais ir mažesniu žiedynu, nei stambiažiedės hortenzijos. Bet dėl to nei kiek ne mažiau nuostabi ir šventiška. Be grožio ši hortenzija turi dar vieną puikią savybę – nevysta taip greitai, nėra tokia jautri skersvėjams ar vandens trūkumui. Tinka džiovinimui, labai gražiai sudžiūsta, žiedas nepraranda spalvų ir formos, džiugina ne vienerius metus.

Hortenzijos žiedo skersmuo apie 10-18 cm. Kotelių ilgis 40-65 cm. Visiškai natūrali ir nedažyta. Spalva formuojasi žiedui bręstant, „senstant“. Kiekvieną kartą augintojams gaunasi vis kitoks atspalvis, priklausomai nuo saulės kiekio, nuo gamtos sąlygų. Ir nuo naudotų trąšų.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…