Pridėti į norų sąrašą

Violetinių, kakavinių ir pilkų gėlių puokštė su rožėmis, astrancija, zunda ir eukaliptu

Nuo: 29.00

Pridėti atviruką, šokoladą ar dovaną?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: PUOKav78035 Kategorijos: , , , , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Violetinių, kakavinių ir pilkų gėlių puokštė su astrancija (Astrantia), zunda (Eryngium) ir eukaliptu (Eucalyptus).

Didelė gėlių įvairovė : nuo kakavinių atspalvių rožių (Rosa) iki vilnotosios notros (Lamium) ir čiužutės (Thlaspi). Šioje puokštėje darniai susijungia į bendrą visumą puošniosios rožės, eustomos (Lysianthus) ir įvairios pievų gėlės.

Puokštė sezoninė, surišta iš tuo metu žydinčių gėlių. Sudėtis labai priklauso nuo sezono, todėl gėlės gali skirtis. Tačiau spalvos, forma ir stilius išlieka tokie patys, nepriklausomai nuo metų laiko.

Galime puokštę surišti kelių dydžių. Taip pat puikiai galime pritaikyti nuotakoms, vestuvių puošimui ir stalo dekoravimui.

Pasirinkite, kokio dydžio puokštės norėtumėte. Galime nuvežti jūsų užsakytą puokštę ir įteikti nurodytam adresatui, užrašyti palinkėjimų atviruką, parinkti minkštą žaisliuką ar ypatingą gurmanišką šokoladą. Viskas gali būti gerokai gražiau ir nekasdieniška – bereikia truputėlio pastangų….

Puokštės kaina priklauso nuo dydžio ir žiedų gausos. Kaina yra nuo 29 eur (maža puokštė) ir daugiau – 65-89 eur (didelė puokštė). Nuotraukose – didelė puokštė.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…