Pridėti į norų sąrašą

Nuotakos puokštė, natūrali, su svyrančiais augalais, uogomis, pipirais ir raudonomis bijūninėmis rožėmis

145.00

Būtinas išankstinis užsakymas prieš 14 dienų.
Produkto kodas: PUONuo81155 Kategorijos: , Žyma:

Aprašymas

Nuotakos puokštė, natūrali, su svyrančiais augalais, uogomis, rožiniais Kalifornijos pipirais (Schinus molle) ir raudonomis bijūninėmis rožėmis.

Pusė Botanikos sodo – vienoje puokštėje. Nuotaka labai norėjo natūralios, botaninės, sodrių spalvų vešlios puokštės su daug įvairių uogų, šakelių, įdomių augalų žalumos.

Rožiniai Kalifornijos ar Peru pipirai (Schinus molle) auga panašiai – gamtoje irgi krenta kekėmis, liaunomis šakelėmis, pasipuošę plunksniškais lapais. Tačiau lapeliai kitokie nei nuotraukoje 🌿🍃🌱. Šie yra grevilėjos (Grevillea).

Graži ir stebinanti savo gėlių įvairove, žavingais ir neįprastais augalais. Puokštė išsiskiria iš kitų ažūrine žalumos banga, lengvu kritimu.

Akys džiaugiasi, matydamos nepakartojamas kakavines, smėlio spalvos rožes (Rosa), rožines astilbių šluoteles (Astilbe), violetinius raganės (Clematis) varpelius, mėlynas tvidijos (Oxypetalum) akeles, juodas ligustro uogas, bordinę chrizantemą (Chrysanthemum), žioveinio (Antirrhinum) purpurines žvakes … visko ir neišvardinsi.

Eukaliptas (Eucalyptus), melsvos akacijos (Acacia), pilkos grevilėjos (Grevillea) ir alyvmedžio šakelės (Olea) suteikia puokštei grakščią ir elegantišką formą.

Ar begali būti puošniau ? Sudėjome visą širdį į šią puokštę…

Sukursime panašią, tik mažesnę, tinkančią puokštę ir liudininkei, pamergėms. O partneriui – miniatiūrinę butonjerę.

Tobulas vestuvinės dienos papuošalas – jūs neliksite nepastebėta !

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…