Pridėti į norų sąrašą

Pakalnutės (Convallaria, Lily of Valley) skintos – kvapnios ir nepakeičiamos. Skinta gėlė

5.00

Būtinas išankstinis užsakymas ir apmokėjimas prieš 5-7 dienas. Mažiausias perkamas kiekis 25 vnt. Šias gėles turime tik labai trumpą sezoną. Kaina labai priklauso nuo sezono ir kinta.

Turime

Pridėti atviruką, šokoladą ar dovaną?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: GĖLCon01005 Kategorijos: , , , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Pakalnutės (Convallaria, Lily of Valley) skintos – kvapnios ir nepakeičiamos.

Labai sezoninė ir reta skinta gėlė. Geidžiama dėl savo ypatingo nostalgiško kvapo, kurio su niekuo nesupainiosi ir niekuo nepakeisi. Pakalnutė – vienintelė tokia. Romantiška ir nepakartojama.

Nurodyta kaina galioja ne sezono metu, kol lauke pakalnutės dar nežydi.

Būtinas išankstinis užsakymas ir apmokėjimas prieš 5-7 dienas. Šias gėles turime tik labai trumpą sezoną. Kaina labai priklauso nuo sezono ir kinta.
Mažiausias perkamas kiekis 25 vnt.
1 vnt. – 1 stiebelis.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…