Pridėti į norų sąrašą

Paprastoji Baltagalvė, Ramunė (Leucanthemum vulgare), romantiška skinta „laukų“ gėlė

1.80

Šiuo metu neturime

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: GĖLRam0101.9 Kategorijos: , , Žymos: , ,

Aprašymas

Paprastoji Baltagalvė arba Ramunė ( Leucanthemum vulgare) – romantška skinta laukų ir pievų gėlė… kokia gi vasara  be jos 🙂  ? Tačiau žiemą ji ypatingai laukiama.

Ramunės pakelia nuotaiką ir savo paprastumu visus „nuleidžia ant žemės“, – kad nepamirštume, koks gyvenimas yra šviesus ir gražus… Jei dar prisimenate tuos romantiškus burtus, galite ramunės pasiklausti : „myli – nemyli „?

Baltos spalvos žiedai su geltonu viduriuku. Kotelių ilgis 50-60 cm.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…