Pridėti į norų sąrašą

Medinė skandinaviško stiliaus žvakidė Unique 4 plonoms taper žvakelėms, natūralaus medžio, ruda

34.00

Plonos žvakelės parduodamos atskirai

Turime

Pridėti atviruką, šokoladą ar gėlių?

Aprašymas

Medinė skandinaviško stiliaus minimalistinė žvakidė Unique 4 plonoms 1.3 cm skersmens (taper) žvakelėms, Natūralaus medžio, ruda.

Žvakidė pagaminta Indijoje, iš storo sendinto perdirbto medžio, iš ypatingų lentų, atsparių drėgmei. Tai daiktas su savo savita, ilga istorija… Kiekviena žvakidė vis kitokia, unikali – skiriasi jos mediena, atspalvis. Su įvairiais įtrūkimais ir dėmėmis. Visa tai liudija apie ilgą medienos tarnavimo laiką, kol medis tapo šia nuostabia žvakide. Sunku būtų surasti ką nors žavingesnio, tiesa ?

Žvakidė suteiks jūsų namams šilumos ir jaukumo.  Patogu naudoti. Prieš Kalėdas tokią žvakidę galima naudoti kaip Advento kalendorių – kiekvienai savaitei po vieną žvakelę. Turime įvairių pakabinamų skaičiukų 1-4, kuriuos prieš Adventą reikia pririšti prie kiekvienos žvakelės.

Gražiai atrodo papuošta šakelėmis, kankorėžiais, angeliuku ar žvaigždele – pagal poreikį….

Žvakidės  plotis 5 cm, aukštis 9 cm, ilgis 27 cm, žvakės laikiklio vidinis skersmuo 1.3 cm. Skirta plonoms 1.3 cm skersmens (taper) žvakelėms.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…