Pridėti į norų sąrašą

Trumpa žvakelė šviesiai žalios spalvos (dusty green), standartinio storio, 11cm ilgio

1.00

Turime

Pridėti atviruką, šokoladą ar gėlių?

Aprašymas

Trumpa žvakelė žalsvos (dusty green) šviesiai žalios spalvos, standartinio storio.

Matmenys: aukštis 11 cm, skersmuo Ø 2,2 cm. Dega 4,5 val. Standartinės žvakės storio. Tinka visoms tradicinėms žvakidėms ir žvakių laikikliams, vainikėliams.

Yra daug žvakidžių, kurios gražiau atrodo būtent su tokiomis trumpomis žvakelėmis.

Tokių žvakelių pagalba nuostabiai pasipuošite namus artėjant Velykoms, Adventui ir Kalėdoms. Galima susikurti adventinių savaičių žvakidėles, naudojant pakabinamus skaičiukus 1-4 ir trumpas žvakeles.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…