Pridėti į norų sąrašą

Metalinė skandinaviško stiliaus žvakidė su rankenėle, pilka, matinė, standartinio storio žvakei

7.00

Trumpa žvakelė parduodama atskirai.

Turime

Pridėti atviruką, šokoladą ar gėlių?

Aprašymas

Metalinė skandinaviško stiliaus žvakidė su rankenėle, pilka, matinė. Skirta standartinio storio žvakei. Gražiau atrodo, kai žvakė trumpesnė.

Žvakidė suteiks jūsų namams šilumos ir jaukumo. Patogu naudoti – rankenėlės dėka patogiai ir saugiai galėsite šią žvakidę neštis su savimi.

Gražiai atrodo papuošta samanėlėmis, kankorėžiais ar riešutais – pagal poreikį….

Žvakidės skersmuo 12 cm, aukštis 3 cm. Matuojant su rankenėle : skersmuo 15 cm,  aukštis 5 cm.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…