Pridėti į norų sąrašą

Mini vazelė – žvakidėlė iš storo stiklo, rombais raštuota (‘harlequin’), farmacinis buteliukas 11 cm aukščio

9.00

Turime

Pridėti atviruką, šokoladą ar gėlių?

Aprašymas

Vazelė – žvakidėlė iš storo stiklo, rombais raštuota (‘harlequin’ ornamentu), farmacinis buteliukas (Pharmacy glass). Storas farmacinis stiklas.

Buteliuko formos. Vazos matmenys: 11 cm aukščio, skersmuo 5,5 cm. Angelės (skylės) vidinis skersmuo yra 2 cm.

Universalus ir labai puošnus buteliukas. Skandinaviško stiliaus. Suteiks jaukumo ir šilumos jūsų namams.

Į šią stiklinę vazelę galima ne tik pamerkti gėlytę, bet ir įstatyti standartinio dydžio žvakę – naudoti kaip žvakidę. Turime ir specialių įstatomų laikiklių plonai žvakelei įstatyti, tinkančių šioms vazelėms. Šioms žvakidėlėms tinka įstatomi mini laikikliai, produkto kodas e2164001 (jie tinka mini žvakelėms 1,3 cm) arba įsmeigiami žvakės laikikliai su koteliu  ( ir standartinėms žvakėms, ir plonoms 1,3 cm storio žvakelėms. Tokiu atveju kotelį reikėtų kiek patrumpinti, kad stovėtų tiesiai).

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…