Pridėti į norų sąrašą

Rustic stiliaus pilkas skardinis apvalus padėklas su grioveliais, sendintas metalinis, 28 cm

23.00

Turime

Pridėti atviruką, šokoladą ar gėlių?

Aprašymas

Rustic stiliaus skardinis apvalus padėklas su grioveliais, sendintas metalinis, 28 cm.  Naudoti dekoravimui įvairiomis progomis.

Padėklo  aukštis 4,7 cm, skersmuo 28 cm. Metalas, pilka skarda. Su grioveliais.

Šitame inde sukursite  įvairias kompozicijas pagal skonį ir poreikį. Galėsite įsmeigti žvakių laikiklius, žvakidėles. Tai padės jums sukurti savo nuostabų šventinio stalo dekorą, kompozicijas, taip suteikiant namams daugiau romantiškos ir šventinės nuotaikos. Ne tik per Kalėdas ar Adventą.

Turime įvairių įsmeigiamų žvakių laikiklių – žvakidžių ir joms tinkančių žvakelių.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…