Aprašymas
Mėlynų plukių (Anemone) ir veronikų (Veronica) puokštė – pavasarinė, gaivi ir vešli. Žaliai mėlyna.
Su ypatingais vėdrynais (Ranunculus), vaškagėle (Chamelaucium), dailiąja sėpene (Caryopteris), paparčio lapais, pavasarinėm šakelėm ir kita gausia žaluma. Mėgstantiems gaivumą ir mėlyną spalvą.
Puokštė sezoninė, surišta iš tuo metu žydinčių gėlių. Sudėtis labai priklauso nuo sezono, todėl gėlės gali skirtis. Tačiau spalvos, forma ir stilius išlieka tokie patys, nepriklausomai nuo metų laiko.
Galime puokštę surišti kelių dydžių. Taip pat puikiai galime pritaikyti nuotakoms, vestuvių puošimui ir stalo dekoravimui.
Pasirinkite, kokio dydžio puokštės norėtumėte. Galime nuvežti jūsų užsakytą puokštę ir įteikti nurodytam adresatui, užrašyti palinkėjimų atviruką, parinkti minkštą žaisliuką ar ypatingą gurmanišką šokoladą. Viskas gali būti gerokai gražiau ir nekasdieniška – bereikia truputėlio pastangų….