Pridėti į norų sąrašą

Vešli puokštė su daug žalumos ir ryškiais purpuriniais violetiniais akcentais

Nuo: 49.00

Pridėti atviruką, šokoladą ar dovaną?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: PUOSez11049 Kategorijos: , , , , , Žymos: , , , ,

Aprašymas

Vešli puokštė su daug ypatingos žalumos ir purpuriniais violetiniais akcentais.

Galime ją surišti kelių dydžių. Taip pat puikiai galime pritaikyti nuotakoms, vestuvių puošimui ir stalo dekoravimui.

Puošni įvairiausia žaluma ir augalų šakelės suteikia puokštei gaivumo, lengvumo – neįmanoma atitraukti akių nuo vešlių ir plastiškų įvairaus eukalipto (Eucalyptus) šakelių , grevilėjos (Grevillea) sidabrinio pilkumo. Puokštę ypač tarsi nėriniais papuošia zundos (Eryngium) ir dygiosios karpažolės (Euphorbia) šakelės.

Iš žiedų labiausiai matomi yra didieji pompon vėdrynai  (Ranunculus), orchidėja Vanda, rožinė hortenzija (Hydrangea), bordiniai eleborai (Helleborus), vyno spalvos chrizantema (Chrysanthemum), plukės (Anemone), rožės (Rosa), alstromerija (Alstroemeria), eustomos (Lisianthus), perlamutrinės putino uogos ir balti žiedai (Viburnum), Berzelia.

Puokštė yra sezoninė, sukurta iš tuo metu žydinčių gėlių. Pasikeitus sezonui, gėlės šiek tiek kinta, tačiau struktūra, forma ir spalvos lieka panašios.

Pasirinkite, kokio dydžio puokštės norėtumėte. Galime nuvežti jūsų užsakytą puokštę ir įteikti nurodytam adresatui, užrašyti palinkėjimų atviruką, parinkti minkštą žaisliuką ar ypatingą gurmanišką šokoladą. Viskas gali būti gerokai gražiau ir nekasdieniška – bereikia truputėlio pastangų….

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…