Pridėti į norų sąrašą

Balsva blukintų rusvų spalvų nuotakos puokštė su įspūdingąja pampų smilga Kortaderija (Cortaderia)

98.00

Produkto kodas: PUONuo4798 Kategorijos: , Žymos: ,

Aprašymas

Balsva blukintų prigesintų rusvų spalvų nuotakos puokštė su įspūdingąja pampų smilga Kortaderija (Cortaderia).

Su balta hortenzija (Hydrangea), gubojos šakelėmis (Gypsophilia), baltos, smėlio spalvos ir kakavinėmis rožėmis (Quicksand, Menta, Westminster Abbey), Ozothamnus.

Taip pat komponuojant naudojome baltas Astilbės (Astilbe) šluoteles, baltą Ruscus, Lagurus („Kiškio uodegėles“), įvairias natūralias pievų smilgas.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…