Pridėti į norų sąrašą

Kortaderija (Pampas grass, Cortaderia), povo ir fazano plunksnos- ypatinga nuotakos puokštė

98.00

Būtinas išankstinis užsakymas prieš 10 dienų.
Produkto kodas: PUOCort01098 Kategorijos: , Žyma:

Aprašymas

Kortaderija (Pampas grass, Cortaderia), povo ir fazano plunksnos – tai išties ypatinga nuotakos puokštė.  Argentininė kortaderija (Cortaderia selloana, Pampas grass, Pampų smilga) – tikra smilgų karalienė. Šioje įspūdingoje puokštėje viskas sukasi aplink ją… Na, dar tiesa, aplink povo bei fazano plunksnas🦚.

Puokštės komponavimui naudojom daug ypatingų gėlių, derančių prie kortaderijos – pilkšvų, smėlio, rudų atspalvių. Rožės: Menta, Cappuccino, Quicksand, Amnesia, Vendela, Four Seasons, Pearl Diamond.

Čiobrelio (Thymus) ir Euphorbia grakščios šakelės, gausi ir elegantiška eukalipto (Eucalyptus) žaluma su pumpurais – jos sukuria puokštės plastiką.

Puokštės aukštis apie 100 cm. Ši puokštė tinka aukštesnei moteriai.

Povo plunksnele papuošėme ir butonjerę 🦚.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…