Pridėti į norų sąrašą

Nusipink vainikėlį pats. Rinkinys natūraliam gyvų alyvmedžio šakelių (Olea, Olive) vainikui nupinti, įvairaus dydžio

Nuo: 19.00

Pridėti atviruką, šokoladą ar gėlių?

Išvalyti

Aprašymas

Nusipink vainikėlį pats. Rinkinys natūraliam gyvų alyvmedžio šakelių (Olea, Olive tree) vainikui nupinti, įvairaus dydžio.

Tokie rinkinukai padės jums pasiruošti šventėms, papuošti namus, išbandyti savo sugebėjimus. Į rinkinį įeina pakankamas kiekis alyvmedžio šakelių, tam tikro dydžio šiaudinis vainikėlis – karkasas ir metalinės vielos ritė. Su šiuo rinkiniu gausite 1-4 ryšulėlius įvairaus dydžio alyvmedžio šakelių. Ryšulėlio svoris apie 200 g. 20-25 cm skersmens nedideliam plonam vainikėliui surišti pakanka 1 ryšulėlio alyvmedžio šakelių . Didesniems vainikams prireikia 2-4 ryšulėlių.

Vainikėlio galutinis dydis apie 25-50 cm, pasirinkite norimą rinkinį. Jeigu vainikėlį naudosite stalui dekoruoti ar Vėlinėms, papildomai galite įsigyti cilindrinę žvakę su stikliniu gaubtu, tinkančiu lauko sąlygoms.

Turime šiuos rinkinukus visus metus. Nes alyvmedžio vainikai labai populiarūs pavasarį prieš Velykas , vasaros metu – vestuvėms ir krikštynoms. O rudenį ir žiemą – prieš Vėlines, Adventą ir Kalėdas, kuomet labiausiai norisi jaukumo ir puošnumo. Papuoškite vainiką žvakėmis. Turime specialių įsmeigiamų laikiklių, lengvai pakeisite sudegusią žvakę nauja.

Vainiką galima naudoti namie ant stalo arba kabinti ant sienos.  Tačiau tuo pačiu šis vainikas puikiai išsilaiko lauke visą sezoną iki pavasario. Lapeliai nebyra. Taigi drąsiai puoškite juo namų duris ar terasos stalą. Įstačius į vainiko vidų vėjo žvakę ar žibintą, bus dar jaukiau. Ne tik per Kalėdas ar Adventą… Tokiu gražiu vainiku papuošite artimųjų amžino poilsio vietą per Vėlines. Jis gražus išliks ilgą laiką.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…