Pridėti į norų sąrašą

Nusipink vainikėlį pats. Rinkinys natūraliam gyvų kėnio šakelių (Abies) vainikui nupinti, įvairaus dydžio

Nuo: 17.00

Pridėti atviruką, šokoladą ar gėlių?

Išvalyti

Aprašymas

Nusipink vainikėlį pats. Rinkinys paruoštas natūraliam gyvų sidabrinio kėnio šakelių (Abies) vainikui nusipinti, įvairaus dydžio.

Tokie rinkinukai padės jums pasiruošti šventėms, papuošti namus, išbandyti savo sugebėjimus. Į rinkinį įeina pakankamas kiekis smulkintų kėnio šakelių, tam tikro dydžio šiaudinis vainikėlis – karkasas ir metalinės vielos ritė. Su šiuo rinkiniu gausite 1-2 kg įvairaus dydžio kėnio šakelių. Šakelių dydis gali svyruoti nuo 10 iki 30 cm. Puikiai tinka rišti vainikus ir girliandas. 30 cm skersmens vainikėliui surišti pakanka 1 kg kėnio .

Vainikėlio galutinis dydis apie 30-50 cm, pasirinkite norimą rinkinį. Pageidaujant galime į rinkinį įdėti papildomų pagrąžinimų, kitokių šakelių ir dekoro. Jeigu vainikėlį naudosite Vėlinėms, papildomai galite įsigyti cilindrinę žvakę su stikliniu gaubtu, tinkančiu lauko sąlygoms.

Turime šiuos rinkinukus rudenį ir žiemą, prieš Vėlines, Adventą ir Kalėdas, kuomet labiausiai norisi jaukumo ir puošnumo. Papuoškite vainiką žvakėmis. Turime specialių įsmeigiamų laikiklių, lengvai pakeisite sudegusią žvakę nauja.

Vainiką galima naudoti namie ant stalo arba kabinti ant sienos.  Tačiau tuo pačiu šis vainikas puikiai išsilaiko lauke visą sezoną iki pavasario. Spygliai nebyra. Taigi drąsiai puoškite juo namų duris ar terasos stalą. Įstačius į vainiko vidų vėjo žvakę ar žibintą, bus dar jaukiau. Ne tik per Kalėdas ar Adventą… Tokiu gražiu vainiku papuošite artimųjų amžino poilsio vietą per Vėlines. Jis gražus išliks ilgą laiką iki pat pavasario.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…