Pridėti į norų sąrašą

Romantiška, rausva bijūninė sodo rožė (Rosa), skinta, purūs spiralinio skleidimosi žiedai

5.00

Turime

Pridėti atviruką, šokoladą ar dovaną?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: GĖLRom01055 Kategorijos: , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Romantiška, sodriai rausva, ypatingai nuostabi vintažinio stiliaus bijūninė sodo rožė – tobulo grožio, purūs, saulėje prisirpę sunkūs žiedai… Tarsi nužengusi iš Viduramžių olandų meistrų tapytų drobių… Žiedai labai dideli, pilnai neišsiskleidžia, lieka pusiau apvalūs. Kvepia levandomis. Deluxe kategorijos rožė.

Skinta. Kotelių ilgis vidutinis, apie 50-60 cm.

Žiedai dideli, labai pilnaviduriai, su daug žiedlapių, ypatingai gražaus spiralinio skleidimosi, apvalūs. Sendintos spalvos, dusliai, neryškiai rožiniai, žiedui  skleidžiantis viduriukas virsta persikiniu, lašišiniu.

„Gyvenimas vazoje“ apie 10 dienų.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…