Pridėti į norų sąrašą

Rožė bijūninė su žaliu viduriuku (Rosa ‘Tinkerbell’) – kreminė, pastelinė

5.00

Turime

Pridėti atviruką, šokoladą ar dovaną?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ROŽTin01015 Kategorijos: , , Žymos: , ,

Aprašymas

Susipažinkite, ypatinga bijūninė rožė ‘Tinkerbell’ (Rosa ‘Tinkerbell’) – švelnūs persikiniai , spirale susisukę pasteliniai žiedlapiai ir žalias viduriukas 🍃💛.

Šios bijūninės, „angliško“ stiliaus , ypatingo gražaus spiralinio skleidimosi pastelinės rožės – tikrai nekasdienės, nuostabios ir be to dar ilgai laikosi pamerktos vazoje.

Ypatingai gražaus skleidimosi  bijūninės rožės – mūsų pasididžiavimas !

Rožė bijūninė su žaliu viduriuku (Rosa ‘Tinkerbell’) – kreminė, pastelinė.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt