Pridėti į norų sąrašą

Spalvinga ryški nuotakos puokštė su raudonomis ir bordo spalvos gėlėmis, gausia krentančia žaluma

Nuo: 8.00

Pridėti atviruką, šokoladą ar dovaną?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: PUONuo6475 Kategorijos: , Žymos: ,

Aprašymas

Spalvinga ryški nuotakos puokštė su raudonomis ir bordo spalvos gėlėmis, krentančia vešlia žaluma.

Puokštė plastiškos ir lengvos formos, su krentančiomis burnočio (Amaranthus), eukalipto (Eucalyptus) ir kitokios žalumos šakelėmis.

Tokią puokštę galime surišti vasaros pabaigoje ir rudenį, kai sunoksta aguonų galvutės, prisirpsta uogos ir pražysta jurginai (Dahlia) bei vaškagėlė (Chamelaucium). Pavasarį ar vasaros pradžioje panašią puokštę vietoje jurginų galėtume sukurti su kitomis gėlėmis: bijūnais, vėdrynais.

Puokštėje gausu bijūninių rožių (Rosa), zundos (Eryngium), jurginų (Dahlia), sidabrinės brunijos (Brunia) žiedų, yra tamsiai bordinių kalijų (Zantedeschia), burnočių (Amaranthus), celiozijų (Celosia), setarijų ir morkų (Daucus).

Galime šią puokštę surišti skirtingų dydžių, pasirinkite. Jums pageidaujant sukursime ir tinkančią butonjerę iš tų pačių gėlių. Nuotraukose matote vidutinio dydžio puokštę.

 

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…