Pridėti į norų sąrašą

Puokštė iš žalių gaivių pavasarinių gėlių su margute (Fritillaria) ir artišoku (Cynara)

Nuo: 39.00

Pridėti atviruką, šokoladą ar dovaną?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: PUOArt4549 Kategorijos: , , , , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Puokštė iš žalių gaivių pavasarinių gėlių su grakščia gelsva margute (Fritillaria) ir artišoku (Cynara, Artichoke).

Smaragdinio žalumo augalų šakelės puokštei suteikia lengvumo, plastikos ir gaivumo. Apjungia visas gėles į bendra harmoningą visumą.

Vaškagėlė (Chamelaucium), amis dantikrapštis (Ammi), bordinė astrancija (Astrantia),  žalias heleboras ir jau minėti artišokai bei margutė – puikus kontrastingas derinys.

Puokštė sezoninė, surišta iš tuo metu žydinčių gėlių. Sudėtis labai priklauso nuo sezono, todėl gėlės gali skirtis. Tačiau spalvos, forma ir stilius išlieka tokie patys, nepriklausomai nuo metų laiko.

Galime puokštę surišti kelių dydžių. Taip pat puikiai galime pritaikyti nuotakoms, vestuvių puošimui ir stalo dekoravimui.

Pasirinkite, kokio dydžio puokštės norėtumėte. Galime nuvežti jūsų užsakytą puokštę ir įteikti nurodytam adresatui, užrašyti palinkėjimų atviruką, parinkti minkštą žaisliuką ar ypatingą gurmanišką šokoladą. Viskas gali būti gerokai gražiau ir nekasdieniška – bereikia truputėlio pastangų….

Puokštės kaina priklauso nuo dydžio ir žiedų gausos. Kaina yra nuo 39 eur (maža puokštė) ir daugiau – 65-99 eur (didelė puokštė). Nuotraukose – vidutinė puokštė.

 

 

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…