Pridėti į norų sąrašą

Pintas džiuto krepšys Rauha, juodas Charcoal spalvos, su rankenomis, Fanni K, 3 dydžiai

Nuo: 43.00

Pridėti atviruką, šokoladą ar gėlių?

Išvalyti

Aprašymas

Pintas didelis džiuto krepšys Rauha, juodas anglies (Charcoal) spalvos, su rankenomis, Fanni K. Minkštos formos, nekietas. 3 dydžiai.

Krepšys paprastos, apvalios formos, stilingas, minimalistinio skandinaviško dizaino. 100 % džiutas. Juodas.

Lengvi ir stilingi Rauha krepšiai idealiai tinka skandinaviško stiliaus namuose palaikyti tvarką. Krepšiai pagaminti iš džiuto pluošto, o jų klasikinės spalvos padeda harmoningai susilieti su likusiu dekoru.

Krepšiai yra 3 dydžių:

  • krepšys L: 30*30*30 cm;
  • krepšys XL: 35*35*35 cm;
  • krepšys XXL: 40*40*40 cm.

Džiutas yra graži natūrali medžiaga, tinkanti bet kuriuose namuose, suteikianti švelnumo ir natūralios šilumos. Daugiafunkciai džiuto krepšeliai saugo jūsų smulkius daiktus, o namuose viešpatauja tvarka. Džiutas – ekologiškas ir tvarus pasirinkimas, nes tai biologiškai skaidi ir atsinaujinanti medžiaga. Krepšį galima skalbti rankomis 20 laipsnių temperatūros vandenyje. Lengvai valomas drėgna šluoste.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…