Pridėti į norų sąrašą

Mini kortelė- atvirukas Flora, iš natūralaus popieriaus, etiketė 3x6cm, spausdinta, su gėlytėmis, 8vnt. rinkinys

3.00

Parduodame komplektais, po 8 vnt. Nurodyta komplekto kaina

Turime

Pridėti atviruką, šokoladą ar gėlių?

Aprašymas

Mini kortelė – atvirukas Flora, iš natūralaus popieriaus, etiketė, dydis 3 x 6 cm, spausdinta, su gėlytėmis, 8 vnt. rinkinys.

Parduodamas 8 vnt. skirtingų kortelių rinkinys, piešiniai – įvarių spalvų pievų gėlės.

Nuostabiai tinka dekoravimui, pakuojant  dovanėles ar dekoruojant stalą svečiams. Tokias korteles pririškite prie servetėlės serviruodami stalą ir užrašykite svečių vardus ar palinkėjimą.

Kortelės matmenys: 3,3*6 cm. Su skylute pakabinimui, pririšimui prie dovanos. 8 skirtingi gėlių motyvai.

Parduodame komplektais po 8 vnt.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…