Pridėti į norų sąrašą

Skaitmeninė „Gėlės ir manufaktūra“ dovanų kortelė – kai dovaną sunku išrinkti

Nuo: 10.00

Pasirinkite dovanų kortelės vertę. Galima rinktis kelias skirtingos vertės korteles.

Pridėti atviruką, šokoladą ar gėlių?

Išvalyti

Aprašymas

Skaitmeninė „Gėlės ir manufaktūra“ dovanų kortelės versija – puiki išeitis, jeigu nežinote tiksliai, kuri dovana patiks jūsų draugui ar artimui. Palikite jam galimybę pačiam pasirinkti ir pasimėgauti. 

  • Skaitmeninę „Gėlės ir manufaktūra“ Dovanų kortelę galima įsigyti tik  e-parduotuvėje www.gelesmanufaktura.lt
  •  Dovanų kortelės vertę pasirinkite 5 Eur tikslumu nuo mažiausios  10 Eur iki didžiausios 300 Eur  vertės.
  • „Gėlės ir manufaktūra“ Dovanų kortelė galioja tris mėnesius nuo jos įsigijimo dienos.
  • Jeigu norite pasveikinti elektroniniu būdu, perkant internetu, nusiųskite virtualią dovanų kortelę, kurią jums atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu po užsakymo apmokėjimo.
  • Atsiskaitant dovanų kortele e-parduotuvėje, įrašykite užsakymo arba dovanų kortelės numerį. Jeigu išsirinkote daugiau prekių, nei kortelės vertė, skirtumą galėsite sumokėti įprasta tvarka.
  • Pasibaigus galiojimo terminui, Dovanų kortelė tampa nebegaliojančia, jos galiojimo terminas nepratęsiamas. Dovanų kortelė nėra grąžinama ir nėra keičiama į grynus pinigus. Neišnaudotas likutis nėra grąžinamas.
  • Daugiau informacijos apie Dovanų kortelę teiraukitės tel. +370 614 99719, el.paštu eshop@sododizainas.lt  arba atvykite į mūsų parduotuves.
Dovanų kortelės naudojimo taisyklės ir panaudojimo galimybės yra nurodytos svetainės apačioje, būtinai jas perskaitykite. Labai norėtume,  kad viskas vyktų sklandžiai ir jums būtų malonu.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…