Pridėti į norų sąrašą

Skaitmeninė „Gėlės ir manufaktūra“ dovanų kortelė – kai dovaną sunku išrinkti

Nuo: 10.00

Pasirinkite dovanų kortelės vertę. Galima rinktis kelias skirtingos vertės korteles.
Išvalyti

Aprašymas

Skaitmeninė „Gėlės ir manufaktūra“ dovanų kortelės versija – puiki išeitis, jeigu nežinote tiksliai, kuri dovana patiks jūsų draugui ar artimui. Palikite jam galimybę pačiam pasirinkti ir pasimėgauti. 

  • Skaitmeninę „Gėlės ir manufaktūra“ Dovanų kortelę galima įsigyti tik  e-parduotuvėje www.gelesmanufaktura.lt
  •  Dovanų kortelės vertę pasirinkite 5 Eur tikslumu nuo mažiausios  10 Eur iki didžiausios 300 Eur  vertės.
  • „Gėlės ir manufaktūra“ Dovanų kortelė galioja tris mėnesius nuo jos įsigijimo dienos.
  • Jeigu norite pasveikinti elektroniniu būdu, perkant internetu, nusiųskite virtualią dovanų kortelę, kurią jums atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu po užsakymo apmokėjimo.
  • Atsiskaitant dovanų kortele e-parduotuvėje, įrašykite užsakymo arba dovanų kortelės numerį. Jeigu išsirinkote daugiau prekių, nei kortelės vertė, skirtumą galėsite sumokėti įprasta tvarka.
  • Pasibaigus galiojimo terminui, Dovanų kortelė tampa nebegaliojančia, jos galiojimo terminas nepratęsiamas. Dovanų kortelė nėra grąžinama ir nėra keičiama į grynus pinigus. Neišnaudotas likutis nėra grąžinamas.
  • Daugiau informacijos apie Dovanų kortelę teiraukitės tel. +370 614 99719, el.paštu eshop@sododizainas.lt  arba atvykite į mūsų parduotuves.
Dovanų kortelės naudojimo taisyklės ir panaudojimo galimybės yra nurodytos svetainės apačioje, būtinai jas perskaitykite. Labai norėtume,  kad viskas vyktų sklandžiai ir jums būtų malonu.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…