Pridėti į norų sąrašą

Medinis laivelis, burlaivis su drobinėmis burėmis, 3 dydžiai. Jūrinė tematika

Nuo: 29.00

Pridėti atviruką, šokoladą ar gėlių?

Išvalyti
Produkto kodas: e3103042 Kategorijos: , , , , , Žyma:

Aprašymas

Medinis laivelis, burlaivis su drobinėmis burėmis, 3 dydžiai. Jūrinė tematika. Pastatomas. Natūralių medžio spalvų. Burės dryžuotos. Sendintas medis.

Dekoratyvus, puikus interjero dekoravimo akcentas jūrine tema, primenantis vasarą, atostogas ir romantišką laiką, praleistą prie jūros.

Burės 100% medvilnė, drobė.

3 laivelių dydžiai, pasirinkite:

  • mažesnis laivelis, melsvas korpusas,aukštis 21 cm, storis 4 cm, plotis 13.8 cm; viena burė dryžuota;
  • vidutinis laivelis, rausvas korpusas, aukštis 28.5 cm, storis 4.7 cm, plotis 18.5 cm; viena burė dryžuota;
  • didelis laivelis, balsvas korpusas, aukštis 40.5 cm, storis 6.8 cm, plotis 25.3 cm; burės baltos.

Medžiagos : sendintas medis, medvilnė, drobė, džiutas.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…